eAUKCE » Veřejné aukce » Zadání aukce

VYBERTE JAZYK

Zadání aukce

Základní informace o aukci
Název aukce Bezdrátový router
Vypisovatel Gymnázium Olomouc - Hejčín
Zpřístupnění aukce 10/7/2007 12:00[?]
Začátek aukce 10/7/2007 12:00
Konec aukce 14/7/2007 13:00:00
Ukončena 14/7/2007 13:01:00
Způsob ukončení neurčeno
Typ aukce anglická nákupní
jednoduchá
Předmět nabídky Pouze všechny položky současně !
Popis aukce Bezdrátový router ASUS WL-520g Deluxe WiFi mini Gateway / AP /Switch 54 Mb/s, SMA konektor. Zařízení musí být zabaleno v originálním obalu bez mechanického poškození. V ceně musí být zahrnuta i doprava. Účast v elektronické aukci je pro dodavatele bezplatná. Vítězný účastník ale zaplatí provozovateli portálu provizi za zprostředkování aukce dle platného ceníku elektronického tržiště AllyGEM! Svou účastí v elektronické aukci dodavatele akceptují možnost úhrady provize v případě vítězství v zakázce.
Nastavení automatického prodloužení aukce
Prodloužení v případě nabídky v časovém úseku před ukončením aukce
Počet opakování60
Délka prodloužení1 minuty
Spustit, když2 minuty před koncem někdo odešle nabídku
Prodloužení v případě žádné nabídky v časovém úseku před ukončením aukce
Počet opakování60
Délka prodloužení1 minuty
Spustit, když2 minuty před koncem nikdo neodešle nabídku
Předmět aukce [+] zobrazit detail všech položek
POLOŽKA Č.1: Bezdrátový router
Název položky Bezdrátový router
Popis položky
Množství 1
Jednotka množství ks
Váha 100 %
Cena (vč. DPH) 2 000,00 CZK
Min.Krok
Max.Krok

[+] zobrazit detail všech položek
Přílohy
Aukce nemá žádnou přílohu.
Nastavení aukce
Nabídky jsou přijímány na  celý předmět aukce - pokud není označeno, mohou účastníci tvořit nabídky na jednotlivé položky
 nabídky mohou být menší i větší než vyvolávací cena (vkládání nabídek se tak nebude řídit krokem)
Nabídky řídit podle nejlepší nabídky aukce (nabídka musí být lepší než je nejlepší nabídka aukce)
nejlepší nabídky jednotlivých účastníků (nabídka musí být lepší než je nejlepší nabídka daného účastníka a různá od nejlepší nabídky aukce)
Zobrazení  veřejná aukce - zpřístupnit všem dodavatelům (emaily budou zaslány pouze osloveným účastníkům)
  Při zpřístupnění aukce je povoleno zadat jakoukoliv cenu [?]

  Vypisovatel požaduje po ukončení aukce zaslat ručně podepsaný pdf report s Vašemi nabídkami z aukce